Produkt typ

Mini Futures2729

Underliggande
Riktning
Lösenpris
Stop-loss
Ny emitterade produkter
Tillgångsklass
Industri
KöpSäljUtveckling
Lång86,06186,3421,30%4,600,1
Lång88,07588,3719,45%5,020,1
Lång91,27191,5716,54%5,880,1
Lång93,46993,7814,52%6,660,1
Lång95,52595,8412,64%7,610,1
Lång97,58297,9010,77%8,880,1
Lång99,61599,948,91%10,620,1
Lång101,648101,987,04%13,240,1
Lång103,681104,025,19%17,530,1
Lång105,715106,063,33%25,990,1
Lång107,841108,201,38%52,340,1
Kort111,654111,151,31%50,480,1
Kort114,133113,763,69%23,560,1
Kort116,101115,725,48%16,580,1
Kort118,068117,687,26%12,780,1
Kort120,035119,649,04%10,390,1
Kort122,002121,6010,84%8,760,1
Kort123,969123,5612,62%7,570,1
Kort125,937125,5214,41%6,670,1
Kort127,904127,4816,20%5,960,1

Håll dig uppdaterad

Prenumerera för att få information om börshandlade produkter

Dina personuppgifter kommer att behandlas för att tillhandahålla information i enlighet med Vontobels integritetspolicy.

newletter overlay image

Håll dig uppdaterad

Prenumerera för att få information om börshandlade produkter

Dina personuppgifter kommer att behandlas för att tillhandahålla information i enlighet med Vontobels integritetspolicy.

Vontobel Markets - Bank Vontobel Europe AG och/eller dotterbolag. Alla rättigheter förbehållna.

Läs igenom denna information innan du fortsätter, eftersom produkter och tjänster på denna webbplats inte är tillgängliga för vissa personer. Av betydelse är respektive prospekt som kan erhållas från emittenten: Vontobel Financial Products GmbH, Bockenheimer Landstrasse 24, DE-60323 Frankfurt am Main, Tyskland, samt från denna webbplats.