Produkt typ

Mini Futures17

Underliggande
Riktning
Lösenpris
Stop-loss
Ny emitterade produkter
Tillgångsklass
Industri
KöpSäljUtveckling
Lång72,6275,100,00%1,561
Lång77,9980,660,00%1,631
Lång83,5186,360,00%1,711
Lång88,9091,940,00%1,791
Lång94,4597,680,00%1,881
Lång99,92103,330,00%1,981
Lång105,48109,090,00%2,101
Lång110,93114,730,00%2,221
Lång116,49120,470,00%2,371
Lång127,87132,250,00%2,741
Lång147,44152,490,00%3,731
Lång160,66166,160,00%4,951
Lång178,27184,370,00%8,731
Kort213,50205,000,00%15,961
Kort224,25215,240,00%8,611
Kort234,68225,250,00%5,931
Kort245,32235,460,00%4,521

Håll dig uppdaterad

Prenumerera för att få information om börshandlade produkter

Dina personuppgifter kommer att behandlas för att tillhandahålla information i enlighet med Vontobels integritetspolicy.

newletter overlay image

Håll dig uppdaterad

Prenumerera för att få information om börshandlade produkter

Dina personuppgifter kommer att behandlas för att tillhandahålla information i enlighet med Vontobels integritetspolicy.

Vontobel Markets - Bank Vontobel Europe AG och/eller dotterbolag. Alla rättigheter förbehållna.

Läs igenom denna information innan du fortsätter, eftersom produkter och tjänster på denna webbplats inte är tillgängliga för vissa personer. Av betydelse är respektive prospekt som kan erhållas från emittenten: Vontobel Financial Products GmbH, Bockenheimer Landstrasse 24, DE-60323 Frankfurt am Main, Tyskland, samt från denna webbplats.